Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
Súkromná stredná odborná škola Hliník nad Hronom - autoopravár, automechanik

Krúžky

   Naši žiaci majú možnosť využívať svoj voľný čas plnohodnotne a zapájať sa do činností nasledovných krúžkov:

 

Športový krúžok pod vedením Mgr. Jančokovej Anny

    DSC09614.JPG            DSC09038.JPG

Cieľom športového krúžku je vytvoriť pozitívny postoj k športovej aktivite, vzbudiť záujem o pravidelnú športovú činnosť, mať radosť z pohybu, získať základné zručnosti v športových aktivitách, pochopiť význam pohybu pre svoje zdravie, utužovať dobré vzťahy prostredníctvom zapájania sa do súťaží. Učiť žiakov podriaďovať osobné záujmy záujmom kolektívu, budovať medziľudské vzťahy, vôľové vlastnosti a záujem o zvyšovanie športovej výkonnosti. Oboznámiť žiakov z princípmi fair play a uplatňovať ich v rámci športových akcií. V rámci športového krúžku sa žiaci budú venovať nasledovným športovým aktivitám: florbal, futbal,volejbal badminton.   

Počítačový krúžok  pod vedením 

    pučebňa12010.jpg            pučebňa22010.jpg


Cieľom krúžku je prehĺbenie znalostí o ovládaní internetu, oboznámenie sa s alternatívnymi typmi internetových prerhliadačov. Naučiť sa pracovať s antivirovými a antispamovými programami. Vedieť pracovať s dátami z digitálneho fotoaparátu, videokamery, dataprojektora.

Turistický krúžok - pod vedením Ing.  Berstlingovej Dariny

   cykloturistika.jpg             DSC02795.JPG

Hlavným cieľom turistického krúžku bude postupné poznávanie krás Slovenska, jeho prírody, krajiny, jej ochrana ako aj formovanie zdravého ekologického povedomia. Jednotlivé akcie budú mať predovšetkým turistický charakter, pričom pôjde o postupné nadobúdanie kondície pri spoznávaní jednotlivých lokalít v blízkom okolí. Neskôr našu ponuku rozšírime o spoznávanie najnavštevovanejších a najkrajších lokalít Štiavnických vrchov, Slovenského raja, Malej a Veľkej Fatry. V našom blízkom okolí chceme navštíviť chránené územia, kultúrne a historické pamiatky a prírodné zvláštnosti. Podľa možností zabezpečíme odborný výklad. Verím, že uvedenými ativitami ponúkneme žiakom zmysluplné využitie voľného času.     


 

webygroup

upresniť

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár


266696

Úvodná stránka